Pes je jediné stvoření na světe,které Vás miluje víc než sebe.
SPONZORUJÍ NÁS:

DIBAQ a.s. Město Jílové Miramar

...

Jarní závody

25. dubna 2010 v 20:27 |  Archiv
Jarní závody máme úspěšně za sebou. První fotečky od Veroniky jsou zde: závody
dalších pár fotek je v galerii a pak tady
fotky od druhé Veroniky jsou
Doplněna reportáž ze závodu


Rok se s rokem sešel a najednou tu bylo datum 25. 4. a s ním II. ročník tartovského závodu O jílovský dukát.
Stejně jako loni se sešla hojnost závodníků, rozhodčími byli opět manželé Součkovi a navíc pan Komárek. Počasí nám přálo, byl krásný jarní den. Po veterinární prohlídce, kterou již tradičně prováděl pan doktor Ehrenberger, a nástupu závodníků, odjela část závodníků na stopy. Protože do závodu byla přidána kategorie samostatné poslušnosti, po odjezdu na stopy pan Souček na cvičáku začal s posuzováním této kategorie. Po stopách závodníci pokračovali poslušností, kterou následovala obrana.
Stopy, až na pár výjimek, byly opravdu pěkné a zaslouženě oceněné vysokým počtem bodů. U poslušnosti se většinou ztrácely body na drobných nepřesnostech a nejvíce pak na aportech. Obrany se proti loňsku zlepšily, i když nějaké bodíky se poztrácely i zde.
Nejvíce na revírech. Zkoušku složili v kategorii ZMT 4 závodníci, v kategorii T1 5 závodníků a v kategorii OPT1 2 závodníci.
Rádi bychom poděkovali městu Jílové za finanční podporu, firmě Dibaq, která na závody věnovala granule Fitmin, a firmě Platinum za granule Platinum natural. Panu doktoru Ehrenbergovi za veterinární přejímku a panu Ing. Firmanovi za využití pozemků na výcvik.
V "poslušnostní" kategorii se na 1. místě umístila P. Nováková s Aurou z Lesovny, na 2. místě Š. Drábková s Frederica Alary Aslar a na 3. místě "naše" J. Koťátková s Hakki z Kraje Karla IV.


V kategorii ZMT byla na 1. místě I. Světlíková a Kecka z Trucu, na 2. místě V. Průšová a Baico Ancilia a na 3. místě R. Davídková a Diky Milvel.V kategorii T1 byl na 1. místě "náš" F. Svoboda s Erou Drapa, na 2. místě L. Růžičková s Alanem bez PP a na 3. místě opět "náš" M. Skružny a Elm Drapa.

V poslední kategorii OPT 1 byl na 1. místě J. Kozák a Enzo Venušina sopka. Tato dvojice vyhrála i Jílovský dukát. Na 2. místě byla E. Mlsnová a Brix eden severu a na 3. místě "naše" L. Rašová s Axou Jenebi. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.