Pes je jediné stvoření na světe,které Vás miluje víc než sebe.
SPONZORUJÍ NÁS:

DIBAQ a.s. Město Jílové Miramar

...

O Jílovský talíř 2009

24. listopadu 2009 v 20:18 |  Archiv
Bohužel v letošním roce nám "náš" fotograf dal košem.
Pár fotek je díky Veronice zde: O Jílovský talíř 1
a momentky jsou zde: O Jílovský talíř 2


Letošní 17. listopad byl významným dnem nejen 20.tým výročím od sametové revoluce, ale pro náš klub i pořádáním 2. ročníku závodu "O Jílovský talíř".
Ráno nás nepříjemně překvapil déšť, i když co by člověk v listopadu mohl očekávat. Naštěstí během veterinární přejímky, kterou vykonal tradičně MVDr F. Ehrenberger, déšť ustal a během dne se vyčasilo a bylo krásně teplo a polojasno.
Závody jsme zahájili v 8.30, přivítali jsme závodníky a pány rozhodčí pro letošní rok jimi byli opět pan Jiří Havránek a pan Stanislav Skála a hned se začalo poslušností v kategorii ZZO. V této kategorii se předvedla různá plemena psů a soutěžila zde i nejmladší účastnice závodu Barborka Doležalová které bylo teprve 13. let.
Po ukončení posuzování jsme přikročili k vyhlášení výsledků.
Na 1. místě se umístila P. Kejdanová a Centa Růžové atrium, na 2. místě K. Žočková a Bitch a na 3. místě M. Rothová s Kulichem

Poté pokračovali další kategorie, které byli již s obranami. Jako první nastupovali na "plac" na poslušnost závodníci v kategorii ZM. Následovala kategorie ZVV1 a ZVV2.
Psovodi i pejsci se snažili ukázat co nejlepší výkony, ale jak to bývá protože pes není stroj občas se některému povedlo vyvést svého páníčka z míry něčím co jindy nedělá. Naštěstí to všichni psovodi nesli statečně.
Z poslušnosti závodníci přecházeli na obrany, figurantem byl stejně jako loni pan Václav Kaskoun mladší, a kolem 14.té hodiny byli všichni závodníci posouzeni. Ještě zbývalo zapsat výsledky, vyplnit diplomy a připravit ceny, a závod mohl být slavnostním vyhlášením ukončen.
V kategorii ZM se na 1. místě umístila E. Volfová a Akim Grayblack na 2. místě M. Skružný a Elm Drapa a na 3. místě V. Průšová a Baico Ancilia
Kategorie ZVV1 1. místo získala M. Sokolová a Aston Mílas Moravia, 2. místo P. Horáková a Vera
z Hückelovy Vily a 3. V. Jalůvková a Amos vom Beselepark
V poslední kategorii ZVV2 obsadila 1. místo P. Horáková s Bártem Stříbrný permoník, 2. místo V. Kordulová s Xitou z Dudákova a 3. L. Růžičková s Alanem.
V letošním roce nás zklamal nezájem sponzorů a proto o to větší dík patří těm, kteří nás nenechali na holičkách a přispěli, byli jimi: WEBER MLÝN s granulemi ACANA, CANDY s pamlsky pro psy i lidi, ESATRADE s pivem pro psy, PATRON ca s ProDen PlaqueOff Animal a internetový obchod krmivo-pro-psy.com . Také děkujeme za věcné ceny p. Žákovi a M. Staňkové, Městu JÍLOVÉ za finanční příspěvek, panu ing. Firmanovi za umožnění využívat pozemky pro výcvik, a samozřejmě všem pomocníkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.