Pes je jediné stvoření na světe,které Vás miluje víc než sebe.
SPONZORUJÍ NÁS:

DIBAQ a.s. Město Jílové Miramar

...

Zkoušky 2008

12. srpna 2008 v 11:32 |  Archiv


Rok se s rokem sešel, a na kynologickém cvičišti v Jílovém se konaly zkoušky, ve kterých jsme před rozhodčím předvedli, co jsme se naučil.
Začátkem října jsme skládali zkoušky podle Národního zkušebního řádu. Bylo osm přihlášených psovodů na zkoušky Základní ovladatelnosti a Zkoušky všestranného výcviku, ve kterých pes ukazuje svoje dovednosti v disciplinách stopa - poslušnost - obrana. Až na jednoho pejska, který neměl svůj den a nešla mu stopa, složili zkoušky všichni.
Za 14 dní po těchto zkouškách se konaly u nás na cvičišti historicky první zkoušky podle Mezinárodního zkušebního řádu. Bylo přihlášeno maximálních deset účastníků na zkoušku doprovodného psa, psa stopaře a všestranného výcviku. Naše první mezinárodní zkoušky byly velmi úspěšné, protože zkoušky složili všichni účastníci..
Chtěli bychom poděkovat Mvdr. F. Ehrenbergerovi a Mvdr. D. Krškové, kteří zajistili na jednotlivých akcích veterinární dozor. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.